Administrator serwerów aplikacyjnych / Inżynier DevOps

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• automatyzacja zadań zgodnie z praktyką CI
• ścisła współpraca z zespołem developmentu,
• wsparcie techniczne klienta,
• planowanie i implementowanie konfiguracji środowiskowej,
• optymalizacja i utrzymanie środowiska developmentu.

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką Continuous Integration/Delivery,
  • znajomość języków skryptowych Bash i Python,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat,
  • znajomość narzędzi Jenkins, SVN, GIT,
  • dobra znajomość Linux i umiejętność konfigurowania warstwy web: Apache i Nginx,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwarty umysł oraz chęć poznawania nowych technologii,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • analityczne podejście i determinacja w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów,
  • doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence

Mile widziane, ale zupełnie niekonieczne będą:

  • znajomość baz danych, języka Java oraz platform ATG i Hybris,
  • znajomość narzędzi Ansible, Puppet oraz platformy AWS.

Oferujemy:

  • kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
  • fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych i pakietu sportowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym programie innowacji.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis