Administrator SAP BASIS

Goldman Recruitment.

Warszawa, mazowieckie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Obecnie Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

Nr ref.: 16476

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełne administrowanie systemem, w tym:

• administrowanie i optymalizacja systemu SAP ERP wraz modułami dodatkowymi

• administracja/optymalizacja/monitorowanie serwerów i baz danych obsługujących system SAP

• wykonywanie aktualizacji i aplikowanie not korygujących

• administracja zadaniami wsadowymi, harmonogramami i systemami transportowymi

• zarządzanie mandantami i systemami logicznymi

• tworzenie procedur awaryjnych i regularne ich wykonywanie

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość systemów SAP ERP, BI, XI/PI

• bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów

• 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe techniczne

• znajomość języka angielskiego

• certyfikat w obszarze administracji systemem SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• możliwość 1 dnia pracy zdalnej w tygodniu,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• atrakcyjne wynagrodzenie.