Opis stanowiska pracy

Centrum Obsługi Administracji Rządowej IGB ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

Administrator obiektu - pełen etat.

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania, niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne);
  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków (w zakresie eksploatacji instalacji elektrycznych, klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, instalacji wod-kan, ppoż., automatyki);
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów Word i Excel;
  • wysoki poziom kompetencji społecznych, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja czasu i pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z administracją i/ lub zarządzaniem nieruchomościami.
  • świadectwo kwalifikacyjne Gr 1 na stanowisko eksploatacja E do 1kV, będzie dodatkowym atutem;

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją administrowanych obiektów;
  • utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • zapewnienie kontroli technicznych, okresowych przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących wyposażenie techniczne oraz instalacji budynkowych;
  • prowadzenie książek obiektu budowlanego oraz dokumentacji technicznej nieruchomości,
  • usuwanie awarii, wykonywanie napraw, monitoring mediów;
  • współpraca i kontrola nad podwykonawcami w zakresie prac konserwacyjnych i serwisowych infrastruktury technicznej obiektów;
  • nadzór nad likwidacją szkód majątkowych, współpraca z firmą ubezpieczeniową;
  • podział zużycia mediów na najemców obiektu;
  • monitorowanie i raportowanie stałych kosztów nieruchomości;
  • realizacja i aktualizacja strategii wykorzystania nieruchomości,
  • bieżące raportowanie, tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych.

III. Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Duże wyzwania zawodowe i możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy.
  • Pracę w prestiżowej instytucji.

IV. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  • List motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • Oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną do dnia 26 marca 2018 r.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Kadra zarządzająca