Administrator Obiektu - Mechanik

Grupa Geis

Sosnowiec k. Stryków, Łódź, łódzkie

Grupa Geis
Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec k. Stryków, Łódź

Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej.

W związku z otwarciem nowej siedziby poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Obiektu / Mechanik

Miejsce pracy: Sosnowiec k. Strykowa (woj.łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bieżącej obsługi obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych, w tym instalacji: hydraulicznych, elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, p.poż, itp.
  • Systematyczne usuwanie usterek oraz wykonywanie bieżących remontów.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez osoby zarządzające.
  • Utrzymywanie w porządku i czystości terenów zakładu (koszenie trawy, wyrównywanie terenu, odśnieżanie itp.).

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - minimum zawodowe.
  • Dyspozycyjność - możliwe zgłoszenia awaryjne, praca w systemie zmianowym.
  • Uprawnienia elektryczne.
  • Doświadczenie w administrowaniu obiektami.
  • Znajomość zagadnień z zakresu BHP i ppoż.
  • Specjalistyczna wiedza techniczna.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Bezpośrednie zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Grupa Geis