Administrator nieruchomości

Sekro-Nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• bieżące administrowanie nieruchomościami,
• monitoring i kontrola stanu budynku, sprawowanie nadzoru nad pracą firm odpowiedzialnych za konserwację i bieżące naprawy, ochronę.
• kontrola nad utrzymaniem porządku i czystości w budynku oraz w obrębie administrowanych posesji,
• udział i nadzór nad wykonywaniem kontroli technicznych i okresowych przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących jej wyposażenie techniczne zgodnie w wymaganiami prawa budowlanego,
• prowadzenie książek obiektu budowlanego oraz dokumentacji technicznej nieruchomości wymaganej przez przepisy prawa budowlanego,
• koordynacja w trakcie wykonywania prac remontowych,
• bieżąca weryfikacja faktur kosztowych, sprawdzanie ich zgodności z budżetem,
• przygotowywanie pism, ogłoszeń, zestawień ofertowych, zawiadomień, uchwał, planów gospodarczych,
• bieżąca obsługa informacyjna mieszkańców, w tym: przyjmowanie skarg, zażaleń, wniosków i zgłoszeń od lokatorów oraz udzielanie odpowiedzi i wyjaśnień.
• pełnienie dyżurów na terenie nieruchomości,
• kontakty z urzędami i instytucjami w zakresie administrowania nieruchomości.
Wymagania:
• doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami i wiedza w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi
• umiejętność obsługi pakietu MS Office.
• zdolności organizacyjne
• miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
• pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat. B
Mile widziane: licencja zarządcy nieruchomości

Prezentacja firmy

Firma z branży nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 300PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena