INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o.
Integrum Management to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie wspólnotą mieszkaniową
  • Ścisła współpraca z zarządcą nieruchomości oraz zarządem wspólnoty
  • Bieżąca koordynacja prac podwykonawców
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
  • Pełnienie dyżurów, bieżąca obsługa mieszkańców
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane związane z nieruchomościami
  • Min. 1 rok doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami
  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziana
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju, podwyższania kompetencji
  • Jasną i precyzyjną ścieżkę kariery
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karty prepaid

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk poniżej:
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.