Opis stanowiska pracy

Bieżąca obsług nieruchomości mieszkalnych polegająca min. na:
- kontroli pracy podległych dozorców/firm sprzątających
- korespondencja z mieszkańcami
- przyjmowanie i zlecenie zgłoszonych usterek technicznych
- prowadzenie korespondencji z bankami, Urzędem Miasta itp.
- sporządzanie deklaracji do urzędów (np. za opłaty śmieciowe)
- stały kontakt z mieszkańcami

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- dyspozycyjność (pn-pt) - nie pracujemy w weekendy ;-)
- sumienność
- komunikatywność

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO choć jest ono mile widziane

Praca w Poznaniu przy ul. Wodnej 15/11

Prezentacja firmy

PKN jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku nieruchomości. Zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena