Administrator Nieruchomości

PKP SA

Ostrołęka, mazowieckie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zakres obowiązków:

  • administrowanie nieruchomościami na przydzielonym terenie
  • nadzór nad wykorzystywaniem administrowanych nieruchomości zgodnie z zawartymi umowami
  • dbanie o efektywne wykorzystanie administrowanych powierzchni
  • prowadzenie ewidencji administrowanych nieruchomości oraz ich przygotowywanie do komercyjnego zagospodarowania
  • nadzór nad technicznym utrzymaniem nieruchomości
  • prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego dla każdego administrowanego obiektu zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • zgłaszanie wniosków w zakresie konieczności zmian sposobu użytkowania administrowanych nieruchomości, ich modernizacji i ulepszeń
  • prowadzenie samodzielne samochodów służbowych do 3,5 t zgodnie z regulacjami Spółki
  • rzetelne, terminowe i zgodne ze stanem faktycznym wprowadzanie danych do systemów informatycznych i zestawień zlecanych do realizacji przez zwierzchników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia w administrowaniu nieruchomości
  • znajomość przepisów z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż i BHP
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, operatywność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków zawodowych
  • umiejętność szybkiego uczenia się i nabywania nowych kompetencji
  • predyspozycje organizacyjne, umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji między ludźmi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz Internetu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i indywidualnie planowaną ścieżkę kariery
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 76 tys. pracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • szeroki wybór świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.