Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko „Administratora nieruchomości” budynków wielorodzinnych zlokalizowanych na terenie Krakowa. Zakres współpracy obejmuje budynki Wspólnot Mieszkaniowych zarówno w okresie rękojmi, jak i kilku lub kilkunastoletnie. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami z doświadczeniem. Praca biurowa oraz w terenie na administrowanych obiektach.

Orientacyjny zakres obowiązków:
• kompleksowe administrowanie powierzonymi wspólnotami mieszkaniowymi
• bieżące weryfikowanie faktur kosztowych
• nadzór nad dokumentami wspólnot
• koordynacja prac remontowych na nieruchomościach pod nadzorem inspektora z uprawnieniami
• przygotowywanie pism, ogłoszeń, zawiadomień, uchwał, założeń do planów gospodarczych
• budowanie pozytywnych relacji z mieszkańcami Wspólnot
• dokonywanie wpisów w książkach obiektu budowlanego
• pełnienie dyżurów na terenie nieruchomości
• prowadzenie korespondencji
• przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń i zleceń

Wymagania

• samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera !!!
• biegła umiejętność posługiwania się edytorem tekstu WORD oraz arkuszem kalkulacyjnym EXCEL !!!
• zdolność szybkiego uczenia się, miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
• pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
• komunikatywność i jasność formułowania myśli !!!
• dyspozycyjność

### Mile widziane:

• wykształcenie inżynierskie i/lub doświadczenie techniczne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub gotowość do jego nabycia (w szczególności doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami)
• wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami (znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego wraz z aktami wykonawczymi oraz ustawy o własności lokali)
• kandydaci w wieku powyżej 35 lat
• prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

KONTUR NIERUCHOMOŚCI Sp. j. to nowoczesna i dynamiczna firma specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieoznaczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria