Administrator Nieruchomości

Emco

02-548 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

wsparcie Zarządcy i administrowanie budynkami mieszkalnymi
aktywna, zaangażowana obsługa i kontakt z klientem również poza godzinami pracy biura (telefon, e-mail, bezpośrednio)
nadzór nad firmami obsługującymi nieruchomości
zbieranie i weryfikacja ofert na obsługę nieruchomości i remonty
zlecanie okresowych przeglądów i napraw
prowadzenie książki obiektu budowlanego i archiwizacja dokumentów
przygotowywanie umów oraz skuteczne egzekwowanie warunków umownych
zapewnianie stałej sprawności budynków oraz zainstalowanych w budynku urządzeń (wind, drzwi, zamków, bram, oświetlenia, systemów pożarowych itp.)
skuteczne i niezwłoczne reagowanie w przypadku awarii
organizacja i prowadzenie zebrań wspólnoty
przygotowywanie uchwał i zbieranie podpisów
inne

Wymagania

min. średnie wykształcenie (wyższe kierunkowe mile widziane)
własny samochód (czynne prawo jazdy "B")
obsługa programu Excel, Word
min roczne doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami (licencja zarządcy mile widziana)
własna działalność (mile widziana)

Prezentacja firmy

Firma Emco oferuje kompleksową usługę w zakresie zarządzania i ad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena