Administrator LINUX (Oracle)

Transition Technologies S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:

  • udział w ciekawych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy Kapitałowej
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • duży potencjał rozwoju, indywidualnie dobrany pakiet szkoleń
  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • pakiety socjalny (m.in. pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatniego roku
  • znajomość systemów operacyjnych linux (RHEL, ORACLELINUX, CENTOS)
  • znajomość baz danych Oracle 10g,11g,12c (wersja standolone, RAC)
  • znajomość serwerów aplikacji Tomcat, JBOSS
  • znajomość tematyki zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • prawo jazdy kategorii B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • instalacja i utrzymanie środowisk na systemach operacyjnych LINUX (REDHAT, CENTOS, SUSE)
  • wdrażanie rozwiązań HA (klastry, replikacje, load balancing)
  • obsługa serwerów aplikacyjnych (JBOSS, Tomcat, Apache HTTP Server)
  • administrowanie bazami danych Oracle: Standalone, RAC, + DATAGUARD
  • monitorowanie wydajności, wykrywanie anomalii i reakcja na incydenty
  • dyżury w systemie zmianowym 24x7

MILE WIDZIANE:

  • znajomość systemów operacyjnych UNIX (Solaris, AIX)
  • znajomość technologii klastrowych: red hat cluster, Oracle Solaris Cluster
  • znajomość oprogramowania IBM Websphere MQ
  • znajomość systemów kopii zapasowych
U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
Transition Technologies S.A. Transition Technologies S.A.