Opis stanowiska pracy

Firma hostingowa poszukuje Administratora systemu Linux, praca zdalna

Wymagania:

- conajmniej 3 letnie doświadczenie w administracji systemami Linux (mile widziany Debian)
- doświadczenie w branży hostingowej
- znajomość języka programowania np. python/perl
- mile widziana znajomość PHP
- umiejętność pisania skryptów w shellu
- Znajomość MySQL, Nginx, Apache, PHP5-FPM, postfix, iptables, pure-ftpd, dns
- Znajomość zagadnień sieci LAN/WAN, TCP/IP
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w analizowaniu błędów aplikacji webowych

Oferujemy:

- możliwość rozwoju
- elastyczne godziny pracy
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Prezentacja firmy

Firma hostingowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems