Administrator korespondencji mailowej z niemieckim - praca zdalna

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Września, Poznań, wielkopolskie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Września, Poznań

Opis stanowiska:

  • Odpowiadanie na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z korzystaniem z konkretnej marki urządzeń,
  • Dostarczanie wysokiej jakości standardów obsługi klientów,
  • Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań,
  • Współpracowanie z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami.

Profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1),
  • Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do internetu,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane),
  • Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania zadaniami.

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Praca zdalna z domu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów,
  • Jasno określona ścieżka kariery,
  • Od ekspertów naszego klienta nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie,
  • Poza wynagrodzeniem otrzymasz szeroki pakiet dodatków pozapłacowych.