Administrator/-ka ds. dokumentacji

Trebbi Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Trebbi Polska, niezależna, profesjonalna spółka konsultingowa z sektora nieruchomości, świadcząca usługi zarządzania projektami i konsultingu w zakresie budownictwa, poszukuje osoby na stanowisko:

Administrator/-ka ds. dokumentacji.

Na tym stanowisku będziesz głównie odpowiedzialny za koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura, czyli min:

- bieżącą obsługę recepcji
- nadzór nad korespondencją i obiegiem dokumentacji firmowej
- obsługę centrali telefonicznej
- organizację spotkań służbowych oraz prowadzenie kalendarzy
- zapewnianie płynnego przepływu informacji w firmie
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

- biegła obsługa Ms Office, w szczególności Word, Excel, Outlook
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- sumienność, dokładność, obowiązkowość

Prezentacja firmy

Trebbi Polska to niezależna profesjonalna spółka konsultingowa z sektora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne