Administrator junior Linux / Cisco

Network Partners sp.j

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• bieżąca administracja systemami Linux oraz Cisco;

• utrzymanie istniejącej architektury sieciowej oraz serwerowej u klientów firmy;

• instalacja oraz konfiguracja nowych serwerów i usług u klientów firmy;

• bieżąca współpraca z działem handlowym przy tworzeniu ofert i rozwiązań dedykowanych dla potencjalnych klientów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatniego roku studiów;

• bardzo dobra znajomość systemów LINUX(Debian i pochodne) na poziomie administracyjnym;

• dobra znajomość administracji Cisco (ukończone kursy CCNA mile widziane);

• znajomość oprogramowania serwerowego i usług środowiska linuxowego (np. LAMP, Postfix, Samba, Dovecot, ProFTPd, MySQL, Samba, OpenVPN);

• znajomość oprogramowania serwerowego i usług środowiska Microsoft będzie dodatkowym atutem (np. Active Directory, Exchange);

• znajomość języka angielskiego;

• umiejętność pracy w zespole;

• kreatywność, dyspozycyjność;

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę na etat

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji dużych projektów IT

• dużą samodzielność oraz elastyczność w wykonywaniu zadań

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pakiety socjalne

• telefon, laptop i samochód służbowy

Prezentacja firmy

Network Partners jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems