ESKOM IT Sp. z o.o.
Dołącz do zespołu jako:

Administrator Jira

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Wraz z rozwojem zespołu szukamy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Zadania:

  • Administracja i rozwój systemów JIRA i Confluence, utrzymanie ich stabilności dostępności,
  • Testowanie i wdrażanie poprawek aplikacyjnych oraz aktualizacji oprogramowania,
  • Ocena wymagań biznesowych pod kątem realizowalności zadań w JIRA,
  • Zarządzanie grupami, dostępami oraz komponentami projektów,
  • Współpraca z użytkownikami w zakresie tworzenia i/lub modyfikowania raportów, dedykowanych workflow oraz dashboardów,
  • Dostosowywanie konfiguracji JIRA Software, JIRA Core, JIRA Confluence do wymagań użytkowników,
  • Tworzenie modeli uprawnień,
  • Rozwijanie dedykowanych rozwiązań opartych na platformie JIRA, wspierających pracę użytkowników,
  • Analizowanie aktualnych funkcjonalności systemów w celu określenia potencjalnych obszarów wymagających usprawnień.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • Znajomość platformy firmy Atlassian wraz z najpopularniejszymi rozszerzeniami,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w administrowaniu JIRA (JIRA Core, JIRA Software, JIRA Confluence) na poziomie aplikacji, konfiguracji i integracji z serwerami zewnętrznymi i innymi aplikacjami,
  • Znajomość platformy wirtualizacji VMware w podstawowym zakresie,
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows Server 2012R2 / 2016 oraz baz danych MS SQL Server w zakresie pozwalającym na administrowanie środowiskami,
  • Podstawowe umiejętności tworzenia zapytań SQL,
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność konfiguracji workflow w JIRA Core.

Co daje ESKOM:

  • Długoterminową współprace,
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B,
  • Nowe przestrzenne biuro,
  • Rodzinna atmosfera, doskonała kawa i świeże owoce,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Współfinansowanie karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.