Billennium Sp. z o.o.

Administrator IT

Miejsce pracy: Warszawa , Łódź

Zadania:

  • Administracja sieciami LAN / WAN / WLAN/
  • Administracja oraz rozwój systemów wideokonferencyjnych

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość zagadnień i protokołów z zakresu switchingu i routingu
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu monitoringu infrastruktury sieciowej
  • Znajomość zagadnień z zakresu load balancingu
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci (FW, IPS)
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania platformami Windows, LINUX i open source Wiedza w zakresie funkcjonowania koncepcji SDN, open networking
  • Doświadczenie w utrzymaniu infrastruktury pracującej pod reżimem wysokiej dostępności
  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych klasy enterprise,
  • Umiejętność planowania/projektowania infrastruktury sieciowej
  • Umiejętność pisania dokumentacji/procedur Umiejętność pisania skrypotów (Python, PowerShell)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.