Opis stanowiska pracy

W zależności od kompetencji, zainteresowania i wielkości etatu (1/5 - 1/1):

1. Minimum:
a) Typowe obowiązki administratora serwerów i urządzeń sieciowych (instalacja, konfiguracja, audyty, bezpieczeństwo, itp.), w zakresie:
- własnej infrastruktury firmy,
- infrastruktury utrzymywanej dla kilku strategicznych (globalnych) klientów.
b) Wsparcie pracowników i współpracowników w zakresie administracji IT.

2. Opcjonalnie:
a) programowanie elementów większych projektów webowych (PHP, CSS, SQL, etc.),
b) programowanie elementów większych systemów transakcyjnych (Java, SQL, etc.),
c) tworzenie interfejsów mobilnych (Android, itd.)

Wymagania

1. Dobra (praktyczna) znajomość:
- Systemów Linux (zaawansowany) i Windows (śr.-zaawan.) w stopniu umożliwiającym profesjonalne i samodzielne zarządzanie środowiskiem, weryfikację logów, pisanie własnych narzędzi, zaawansowaną administrację, itp.,
- Jęz. angielskiego min. w stopniu umożliwiającym swobodne wyszukiwanie informacji i posługiwanie się dokumentacją,
- Zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN, WLAN,
- Zagadnień związanych z bazami danych SQL,
- Zagadnień bezpieczeństwa sieci,
Ponadto:
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne,
- Dyspozycyjność w ustalonych okresach (wdrożenia, awarie, update'y, etc.),
- Wysoki poziom odpowiedzialności i lojalności (systemy objęte specjalnymi zasadami bezpieczeństwa i poufności).

2. Mile widziane (w przypadku poszerzenia współpracy :
- Dobra znajomość przynajmniej jednego języka typu Java, C#, PHP, itp.,
- Znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo, wzorców projektowych
- Chęć nauki nowych języków i technologii programowania,
- Znajomość SQL i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych,
- Znajomość języków / technologii stosowanych w tworzeniu oprogramowania na urządzenia mobilne.

Prezentacja firmy

Nasza spółka to zespół doświadczonych ekspertów, mających bogate,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony, możliwe różne formy współpracy, 1/5-1/1 etatu.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems