Agencja Zatrudnienia KS Service

Administrator IT

Miejsce pracy: Lublin

OBOWIĄZKI

  • Wsparcie pracowników oraz użytkowników aplikacji biurowych oraz komunikacji internetowej
  • Instalacje i naprawy systemów połączeń, problemów sieciowych oraz rozwiązywanie problemów z drukowaniem
  • Wsparcie działalności sieci wewnętrznych i zewnętrznych
  • Naprawa i dostawa sprzętu komputerowego do wszystkich zespołów
  • Gromadzenie wszelkich niezbędnych danych statystycznych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Zaawansowane umiejętności obsługi systemu operacyjnego Windows, pakietu MS Office
  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz biegłość w obsłudze sprzętów elektronicznych
  • Komunikatywność, nastawienie na pracę z ludźmi, wysoka kultura osobista

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bonusy pozapłacowe (min. opieka zdrowotna)
  • Szkolenie wdrażające do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość uzgodnienia godzin pracy
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.