Administrator IT

IBS Poland

Gliwice, śląskie

IBS Poland

Od: IBS Poland
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Firma IBS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, autoryzowany partner firmy Dassault Systemes, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko Administratora IT.

Zakres obowiązków:

  • Administracja i konserwacja infrastruktury sprzętowej,
  • Administracja i utrzymanie środowiska wirtualizacji Hyper-V,
  • Administracja systemami Windows serwer 2008R2/2012R2 oraz Linux Debian,
  • Zarządzanie i aktualizacja strony www,
  • Wsparcie dla użytkowników końcowych.

Wymagania:

  • Co najmniej podstawowa wiedza w zakresie administracji serwerami Microsoft oraz Linux,
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem sieci komputerowych,
  • Umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych,
  • Samodzielność oraz kreatywność w trakcie realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • Rozwój w kierunku stosowania nowoczesnych technologii IT w biznesie;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Pakiet socjalny,
  • Pracę w miłej atmosferze.