Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku Administratora IT
• Administracja systemów i produktów firmy Microsoft
• Zapewnienie ciągłości naszych usług, systemów oraz infrastruktury
• Rozwiązywanie problemy naszych pracowników oraz klientów
• Zaangażowanie w prace związane z wdrażaniem systemów informatycznych
• Monitorowanie i eliminacja potencjalnych zagrożeń
• Wprowadzanie usprawnień do systemów

W zamian oferujemy:
• Pełne finansowanie ścieżek certyfikacyjnych Microsoft
• Przyjazną atmosferę wśród pozytywnie nastawionych ludzi
• Nieograniczoną możliwość pogłębiania wiedzy, dzięki której zdobędziesz cenne doświadczenie
• Nowe wyzwania, takie których jeszcze nie znamy, a które chcemy poznać i wdrożyć
• Pokój gier i zabaw, gdzie regularnie szkolimy swoje umiejętności gry w FIFA
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz elastyczność w jego aktualizacji w miarę postępów w rozwoju zawodowym
• Zdrową współpracę, bez nierealnych terminów i nadgodzin, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym biurze w centrum Wrocławia
• Dofinansowanie do karnetu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Administrator IT oczekujemy:
• Wyższego wykształcenia technicznego lub ostatnich lat studiów
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Praktycznej znajomości zagadnień związanych z administracją sieci
• Praktycznej znajomości systemów operacyjnych Windows Server
• Zaangażowania i dużo własnej inicjatywy
• Zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów
• Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Dodatkowym atutem będą certyfikaty techniczne

Mile widziana znajomość przynajmniej jednego z poniższych systemów
• SharePoint
• SQL Server
• Office 365
• System Center
• Azure

Prezentacja firmy

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems