Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która zajmie się:
- Bieżącym wsparciem naszych użytkowników
- Administrowaniem naszą firmową siecią komputerową;
- Współpracą z zewnętrznym dostawcą systemu ERP;
- Nadzorem nad komputerami i drukarkami,
- Nadzorem nad kasami i terminalami płatniczymi na sklepach firmowych
- Nadzorem nad monitoringiem

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:
- Wykształcenie informatyczne
- Doświadczenie zawodowe w firmie świadczącej usługi informatyczne;

Poszukujemy osoby, która dobrze zna:
- Windows Server, Windows i Office;
- Konfiguracje sieci komputerowych;
- Budowę komputerów
- bazy danych i języki SQL;

Poszukujemy osoby, która dobrze umie:
- konfigurować urządzenia sieciowych (LAN, WAN, WIFI)
- konfigurować i administrować serwerami poczty, WWW, DNS;

Poszukujemy osoby, która jest:
- Dokładna w swoim działaniu, aby sprawnie wszystko działało
- Elastyczna w godzinach pracy, bo piekarnia to nie tylko biuro
- Komunikatywna, aby wytłumaczyć co niezrozumiałe użytkownikom
- Decyzyjna, aby doradzać w wyborze urządzeń
- Chętna do uczenia się, bo każda firma to nowa wiedza

Prezentacja firmy

Ideą firmy jest dostarczanie każdego dnia mieszkańcom świeżych wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems