Administrator infrastruktury IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1088662

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego naszego kluczowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Stawka: 70 – 90 netto PLN + VAT/h

Obowiązki:

-Administracja i utrzymanie Oracle Service Bus
-Administracja i utrzymanie IBM Data Stage
-Administracja serwerami aplikacyjnymi WebLogic.
-Diagnozowanie, analizowanie i usuwanie przyczyn awarii oraz wykrywanie zagrożeń.
-Realizacja działań zapobiegających występowaniu awarii.
-Analiza, optymalizacja i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprze inicjowanie zmian w tym zakresie.
-Udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju infrastruktury IT.

Wymagania:

-min. 3 – letnie doświadczenie w obszarze eksploatacji systemów informatycznych.
-Bardzo dobra znajomości konfiguracji serwerów aplikacyjnych Oracle WebLogic oraz Oracle Service Bus.
-Bardzo dobra znajomości technologii JAVA
-Znajomość rozwiązań IBM DataStage i/lub innych rozwiązań typu ETL.
-Znajomość systemów operacyjnych Linux.
-Dobra znajomość języka angielskiego.
-Wyższe wykształcenie techniczne.
-Mile widziana znajomość WebLogic Scritpting Tools.
-Mile widziana certyfikacja potwierdzająca wiedzę z serwerów aplikacyjnych.

Oferujemy:

-Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
-Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
-Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
-Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland