Administrator Infrastruktury IT (sieci, systemy, serwery)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Nasz Klient poszukuje osoby, która będzie administratorem sieci, systemów i serwerów. Pierwszym wyzwaniem dla kandydata na tym stanowisku będzie wsparcie przy zmianie siedziby firmy od strony IT.

Informacje o kliencie

Klient z branży finansowej, wiodący brand na rynku.

Opis stanowiska

  • Administracja serwerami (LINUX), uaktualnienie, monitorowanie pracy, zapewnianie dostępności usług dla użytkowników.
  • Administracja serwerami DNS i DHCP
  • Administracja systemem VMWARE
  • Administracja siecią LAN i WAN, wykonywanie kopii zapasowych, monitorowanie stanu sieci.
  • Obsługa środowiska backup-owego
  • Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie siedziby zapasowej: serwery, stacje robocze użytkowników, urządzenie peryferyjne, urządzenia LAN i WAN.
  • Prowadzenie inwentaryzacji kluczowego hardware, oraz okablowania transmisji danych.
  • Administracja hostami ESX oraz macierzami: Netapp, oraz IBM.
  • Administracja i zarządzanie wszelkimi elementami technicznej infrastruktury IT
  • Aktualizacja zabezpieczeń, infrastruktury oraz architektury IT
  • Bycie drugą linią kontaktową do użytkowników oraz dla Grupy w kwestiach IT
  • Administracja stacjami użytkowników, instalacja, konserwacja, uaktualnienie.
  • Konfiguracja i administracja usługi katalogowej AD DS.
  • Odpowiedzialność za wykonywanie kopi bezpieczeństwa danych.

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze administrowania sieci i systemów,
  • Doświadczenie w zakresie administracji serwerami (LINUX),
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemu VMWARE,
  • Znajomość zagadnień storage (macierze dyskowe),
  • Uczestnictwo w projektach teleinformatycznych,
  • Podstawowa znajomość Oracle i MSSQL,
  • Certyfikat ITILL mile widziany,
  • Angielski komunikatywny w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy,
  • Benefity: Enel Med, dofinansowanie do wczasów, karta sportowa,
  • Lektoraty z języka angielskiego i francuskiego,
  • Elastyczność czasu pracy (od 7 do 10),
  • Home office 6 dni w miesiącu,
  • Dodatkowy dzień urlopu po wykorzystaniu puli 26,
  • Certyfikaty i szkolenia,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page