Administrator Hurtowni Danych i BI

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118568

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Hurtowni Danych i Business Intelligence

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy +
Stawka: 110 zł / h netto

Zadania:
  • Realizację procesów zasilania Hurtowni Danych i raportowania BI
  • Utrzymanie i rozwój procesów zasilania i raportowania poprzez ich optymalizację oraz uzgodnienie z warunkami pozostałych utrzymywanych procesów BI
  • Współpraca z Architektami Hurtowni Danych / BI w zakresie zapewnienia informacji o dostępności zasobów do przetwarzania, poprzez współtworzenie opracowań architektonicznych w zakresie BI
  • Wykonanie instalacji i konfigurację specjalistycznego oprogramowania na serwerach dedykowanych do pracy Hurtowni Danych i narzędzi BI oraz CRM, a także stacjach lokalnych analityków
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom w procesie identyfikacji sytuacji nadzwyczajnych i komunikacji zgodnie z przyjętymi przez firmy trzecie sposobami zgłaszania takich sytuacji do wsparcia zewnętrznego w celu rozwiązania problemów
  • Zapewnienie wsparcia procesów dot. zapewnienia bezpieczeństwa danych i procesów
  • Współtworzenie wizji rozwoju Hurtowni Danych oraz systemów Business Intelligence

Wymagania:
  • Dobra znajomość technologii SAS Institute
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych klasy Unix/Linux
  • Znajomość języka programowania BASH lub SH
  • Znajomość podstaw zagadnień sprzętowych
  • Znajomość podstaw zagadnień sieciowych
  • Mile widziana znajomość platformy Oracle Exadata
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland