ManpowerGroup Sp. z o.o.

Administrator HR

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Umowa o pracę - na okres do około końca roku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Interesująca i samodzielna praca w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w rozpoznawalnej, nowoczesnej i stabilnej firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie administracji, zarządzania lub podobne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość programów pakietu Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) - warunek konieczny
  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
  • Umiejętność pracy nad różnymi zadaniami jednocześnie
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z BHP
  • Odpowiedzialność za uzupełnianie raportów związanych z administracją pracowników
  • Odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną
  • Odpowiedzialność za dokumentację nowych pracowników - otrzymywanie zestawu dokumentów od nowych pracowników
  • Komunikacja z pracownikami w sprawie bieżących zapytań dotyczących administracji pesonalnej
  • Wysyłanie dokumentów pracowniczych do biura rachunkowego
  • Współpraca ze wszystkimi działami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy