Administrator europejskiej Bazy HR

Cargill Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w kilkuosobowym zespole odpowiedzialnym za dane HR w EMEA na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

(Umowa na czas określony )

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • Prowadzenie bazy danych w europejskim systemie personalnym: tworzenie i uaktualnianie informacji osobowych pracowników w Europie
  • Tworzenie raportów z systemów HR
  • Aktywne monitorowanie kompletności i poprawności danych pracowniczych
  • Analizy porównawcze danych z różnych systemów HRowych
  • Stały kontakt z zespołami HR Cargilla w Europie
  • Wspieranie działań zmierzających do ciągłego doskonalenia procesów i uzyskania wysokiej jakości danych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientami wewnętrznymi
  • Umiejętność zarządzania poufnymi danymi oraz informacjami
  • Dokładność, obowiązkowość
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zdolności analityczne
  • Chęć pracy samodzielnej - przy komputerze
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Prezentacja firmy

Cargill jest międzynarodowym producentem i dostawcą produktów i u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych