Administrator ETL

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126064

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: projekt zaplanowany na okres do 11 listopada, później możliwe przedłużenie współpracy
Stawka: 80-120 zł/h netto
Dostępność: od zaraz
Godziny pracy: praca zmianowa

Zadania:
  • Przygotowywanie środowisk testowych
  • Instalowanie przygotowanych poprawek oprogramowania ETL
  • Przetwarzanie systemu silnika migracyjnego na środowiskach testowych banku (w tym podczas prób generalnych DRs wykonywanych w weekendy na środowiskach testowych) oraz przygotowanie środowiska produkcyjnego silnika migracyjnego
  • Instalacja oprogramowania i udział w produkcyjnym przetworzeniu silnika migracyjnego w tzw. weekend migracyjny

Wymagania:
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość SQL oraz PL/SQL w środowisku baz danych Oracle
  • Znajomość systemu operacyjnego Unix/ Linux/ Solaris na poziomie podstawowym
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów utrzymaniowych pod presją czasu - dla środowisk krytycznych 24/7
  • Umiejętności dobrej współpracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane:
  • Znajomość narzędzi ETL: Oracle Data Integrator
  • Umiejętność pisania i rozwijania skryptów w powłoce bash/ksh
  • Doświadczenie w utrzymaniu aplikacji raportowych w tym hurtowni danych lub pracy z silnikiem migracyjnym

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland