Administrator ERP (BAAN)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży zbiorników ciśnieniowych, która współpracuje z takim klientem jak Hyundai.
Ich misją jest zapewnienie ekologicznego zasilania pojazdów mechanicznych.

W związku z rozwojem działu IT i chęcią wprowadzenia w nim dużych zmian, dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 32429
Praca stała
Lokalizacja: Słupsk

Zakres obowiązków:

Z wyzwaniem poradzi sobie ktoś kto ma doświadczenie we wdrożeniach systemu ERP, ma świeże spojrzenie na rozwiązywanie problemów i nie boi się wyzwań.

  • Administracja systemu ERP
  • Konfigurowanie funkcjonalności systemu (customizing)
  • Wchodzenie” w kod systemu
  • Prowadzenie upgrade´u systemu lub wdrożenie nowego
  • Wsparcie użytkowników
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Projektowaniem nowych funkcjonalności w ramach oprogramowania ERP

Oczekiwania:
  • Wykształcenie o profilu informatycznym.
  • Doświadczenie w roli key-user’a, konsultanta systemu klasy ERP
  • Programowanie baz danych (najlepiej Oracle, SQL)
  • Udział we wdrożeniu systemu ERP
  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz zdolności analitycznego myślenia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą odpowiedzialność i decyzyjność
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nauczenia się oprogramowania BaaN

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)