Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Administrator Działu Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa, Pruszków

Zadania:

  • Administracja i optymalizacja pracy zespołu serwisantów pod względem dokumentacji serwisowej, prowadzenia kalendarza serwisu oraz komunikacji z działami współpracującymi,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentacji serwisowej
  • Nadzór nad procesem przyjmowania i realizacji napraw serwisowych zdefiniowanej grupy produktów w regionie CEE
  • Kontrola nad gospodarką części zamiennych i stanem magazynowym
  • Prowadzenie rejestru napraw serwisowych w programie SAP
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjnym, pracy z dokumentacją - mile widziane w dziale technicznym
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość programu SAP - będzie dużym atutem
  • Samodzielności, odpowiedzialności i terminowości wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, atrakcyjny system premiowy oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Stacjonarną pracę na cały etat (pon - pt, 9 - 17)
  • Pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze w dynamicznym zespole
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Ochota

Numer referencyjny: KS/WA2/08/19/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.