Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Administrator działu HR

Miejsce pracy: Praga, Czechy

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji, zajmującej się sprzedażą internetową, poszukujemy osób, które chciałyby się rozwijać w strukturach Centrum Usług Wspólnych firmy na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji dla pracowników zgodnej z przepisami prawa pracy –m.in umowy, świadectwa pracy, aneksy itp.
  • Ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych wydziałów
  • Sprawna komunikacja z pracownikami w celu wyjaśnienia wszelkich kwestii związanych z wynagrodzeniem bądź innymi sprawami kadrowymi
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej
  • Tworzenie listy płac, monitorowanie wynagrodzeń, premii oraz list obecności
  • Wsparcie procesu audytu płac

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale HR
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Centrum Usług Wspólnych
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego- jako warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość języka czeskiego
  • Znajomość procesów HR
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, Outlook)
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość na nowe zadania i obowiązki
  • Relokacja do Pragi (Czechy)

Oferujemy:

  • Karierę w globalnej organizacji w jednej z europejskich stolic
  • Możliwość współpracy przy międzynarodowym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Atrakcyjny program szkoleń
  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  •  Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.