Administrator ds. Systemów Informatycznych

Abra S.A.

Kraków, małopolskie

Abra S.A.
Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli:

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne
  • chcesz rozwijać się na stanowisku Specjalisty ds. Systemów Informatycznych
  • możesz pochwalić się doskonałą znajomością MS SQL
  • chcesz pracować w zespole ludzi, którzy po prostu się lubią i cenią spędzany razem czas
  • lubisz projekty, w których możesz uwolnić swoją kreatywność

A jeśli do tego jeszcze:

Jako dodatkowe atuty:

  • znasz technologię JBOSS
  • JAVA to Twój drugi język

Dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • utrzymywanie integralności i rozwój systemów: ERP POS oraz PeopleSoft
  • nadzór nad tworzonymi modyfikacjami, poprawnością wprowadzanych danych oraz spójnością procedur; identyfikacja błędów
  • bieżąca pomoc użytkownikom systemów
  • uczestnictwo w projektach dotyczących wprowadzania nowych funkcjonalności
  • testowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz warsztatów dla użytkowników końcowych
  • tworzenie dokumentacji projektowej (np. procedur zarządzania danymi oraz przepływu danych)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia i rozwój
  • pracę w systemie zadaniowym
  • home office, w ramach potrzeb i możliwości
  • dodatkowy dzień wolny w dniu Twoich urodzin – żeby uczcić je godnie
  • day off (dodatkowy dzień wolny) – raz na dwa miesiące, bo czasem trzeba
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • dobrą kawę
  • dzień soków i owoców w każdy czwartek
  • dostęp do firmowej salki fitness – możliwość udziału w zorganizowanych zajęciach
  • pakiet usług medycznych w prywatnej placówce
  • współpracę z zespołem pełnym pasjonatów

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Abra S.A.