administrator ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Wałbrzycha poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 26280
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z dostawcami, partnerami logistycznymi i działem planowania logistyki
  • tworzenie miesięcznych prognoz odbiorów
  • miesięczne planowanie połączeń logistycznych
  • uczestnictwo w optymalizacji sieci logistycznej
  • koordynowanie procesu wprowadzania nowych komponentów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • praktyczna znajomość pakietu Windows (wymagana bardzo dobra znajomość Excela)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analizy danych i pracy z liczbami

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)