Administrator ds. księgowości z językiem włoskim

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

50-265 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma UPS wierzy, że osoba z potencjałem może się nauczyć wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, osobowość, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania.

Wymagamy:

 ◾Dobrej znajomości języków angielskiego i włoskiego w mowie i piśmie;

◾Dobrej znajomości programu Microsoft Excel;

◾Wiedza w obszarze księgowości / rachunkowości lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie będą mile widziane.

 Oferujemy:

◾Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

◾Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach firmy

◾Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, plan emerytalny oraz dofinansowanie do karty Multisport

◾Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi

Prezentacja firmy

As a global leader in package delivery and supply chain solutions... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa