Diko Polska Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
Producent maszyn prototypowych oraz stanowisk i linii montażowych dla przemysłu samochodowego poszukuje:

Administrator ds. gospodarki magazynowej

Krępice k. Wrocławia

Opis stanowiska:

  • przyjęcie towaru, kontrola jakościowa i ilościowa
  • wprowadzanie towaru do systemu zgodnie z dokumentami przyjęć
  • zgłaszanie niezgodności w dostawach
  • dbałość o prawidłowe rozlokowanie towaru na wózkach projektowych
  • ścisła współpraca z Działem Zakupów
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla Działu Konstrukcji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera MS Office
  • sumienność w wykonaniu powierzonych obowiązków
  • samodzielność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną