Administrator chmury / Administrator Linux / Devops

Mamezi Studio

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mamezi Studio to krakowski software-house dostarczający przede wszystkim sklepy internetowe, aplikacje dedykowane oraz oferujący usługi nowoczesnego marketingu w Internecie. Mamezi Studio to firma kierowana przez Jakuba Ogórka – inżyniera z dużym doświadczeniem, który jest w stanie połączyć kompetencje techniczne (programistyczne) ze swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu online.

Mamezi Studio stoi w przeddzień uruchomienia nowego projektu, roboczo nazwanego „Mamezi Hosting”. Mamezi Hosting to nowoczesny dostawca usług hostingowych w chmurze zbudowanej w oparciu o openstacka, swoje usługi kieruje dla programistów oraz dostawców hostingu.

Jakub Ogórek – twórca i pomysłodawca platformy sam doskonale, jako wieloletni programista zna potrzeby rynku programistów odnośnie platform hostingowych.

Aktualnie w związku z intensyfikacją działań Mamezi Hosting poszukujemy najlepszych kandydatów do naszego zespołu. Zespół Mamezi Hosting ma składać się z sześciu wykwalifikowanych specjalistów, którzy kochają zagadnienia serwerowe – jeśli tak uważasz o sobie to zapraszamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy Devopsa / Administratora chmury obliczeniowej.

Do Twoich zadań będzie należało utrzymanie i rozbudowa nowo powstającego środowiska OpenStack. Dodatkowo będziesz administrował serwerami naszych klientów.

Nasza oferta to:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Praca w bardzo ciekawym gronie
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, fitness)
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub w ramach B2B

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy, poza zaangażowaniem?

  • Doskonała znajomość systemu Linux z pozycji administratora
  • Znajomość technologii wirtualizacji (XEN, KVM, Vmware)
  • Znajomość Openstacka

Mile widziane

  • Doskonała znajomość środowiska Openstack
  • Znajomość zagadnień sieciowych, jeśli rozumiesz co to jest LAG, BGP, VLAN, TRUNK to ogłoszenie kierowane jest do Ciebie

Coś ekstra?

  • Znajomość oraz aktywne użytkowanie języków Python, Ruby
  • Codzienna automatyzacja miejsca pracy

Prezentacja firmy

Mamezi to prężnie rozwijająca się firma, która działa na kilku rynkach: ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems