administrator budynków mieszkalnych

Fundusz Gwarancja Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundusz GWARANCJA sp. z o.o. - lider rynku funduszy hipotecznych w sektorze wypłat tzw. renty hipotecznej poszukuje celem nawiązania stałej współpracy administratorów budynków mieszkalnych i zarządców nieruchomości z terenów miast powyżej 200 000 mieszkańców

Oferujemy:
- pracę dodatkową w formie umowy zlecenia
- wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
- profesjonalne szkolenia zawodowe

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- wytrwałość w dążeniu do celu
- minimalny staż pracy w zawodzie 5 lat, ogółem 10 lat
- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv opatrzone klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacyjnego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r, nr 101, poz 926 ze zm.)"
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fundusz GWARANCJA sp. z o.o. lider rynku funduszy hipotecznych dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena