Administrator Budynków/ Asystent Dyrektora

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Naprawa oraz konserwacja wyposażenia budynków firmy;
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek w infrastrukturze budynków;
  • Udzielanie telefonicznych porad i konsultacji administracji budynku oraz najemcom;
  • Prowadzenie rozliczeń budynków (ustalanie wysokości zaliczek opłat miesięcznych, kontrola kosztów, współpraca z działem księgowości itp.)
  • Ewidencja prac reklamacyjnych;
  • Bieżący kontakt z klientami firmy;
  • Raportowanie obsługiwanych zleceń;
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy;

Wymagania:

  • Dobra znajomość budowy i utrzymania ruchu instalacji elektrycznych, wod-kan , ppoż itp.
  • Ogólne umiejętności w technicznej obsłudze nieruchomości (pracach budowlano- remontowych);
  • Uprawnienia do prac na wysokości;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Kreatywność , zdolność analizowania problemów, zaangażowanie;
  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w bardzo dobrej lokalizacji;
  • Opieka medyczna dla pracownika oraz możliwość objęcia pakietem członków rodziny pracownika;
  • Umowa zlecenie/umowa o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne