Administrator biurowy, obsługa sklepu internetowego ze znajomością języka angielskiego

Imperium

61-806 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DLA UBIEGAJĄCYCH SIĘ O BON STAŻOWY W PUP!
Firma IMPERIUM z siedzibą w Poznaniu poszukuje osobę do Administracji Biurowej, zaawansowany poziom języka angielskiego będzie decydującym do dalszej kwalifikacji. Doświadczenie w obsługiwaniu sklepu internetowego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki na stanowisku pracy:
- organizacja pracy w biurze,
- przyjmowanie i obsługa bieżących zamówień,
- nadzorowanie realizacji procesów sprzedaży,
- nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów i jego wykonywanie,
- raportowanie okresowe do przełożonych,
- obsługa programów.
- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- zapewnianie obsługi telefonicznej biura.
- tłumaczenie tekstów z języka angielskiego

Wymagania

- zaawansowany poziom języka angielskiego
- dobra znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE
- doświadczenie w obsługiwaniu sklepu internetowego mile widziane
- obsługa prostych programów graficznych
- systematyczność
- dobra organizacja czasu pracy
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Centrum mikroorganizmów ProBio Emy - Mikroorganizmy dla rolnictwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa