Administrator Baz Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130175

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland), po 3 miesiącach umowa o pracę u Klienta
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80-100 zł netto/h +VAT

Zadania:

  • Instalacja i administracja bazami danych noSQL i SQL w tym PostgreSQL
  • Wprowadzenie standardów konfiguracyjnych baz danych oraz mechanizmów nadzoru nad właściwą ich implementacją
  • Zapewnienie bezpieczeństwa, integralności i spójności danych
  • Współpraca z działem architektów w zakresie wdrażania nowych systemów
  • Analiza i poprawa wydajności, zmiany konfiguracyjne
  • Uczestniczenie w projektach zawiązanych z bazami danych w tym migracje na nowe platformy
  • Monitorowanie baz i aplikacji oraz odzyskiwanie po awarii.

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji bazami danych
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Unix/ Linux
  • Podstawowa wiedza na temat sieci SAN oraz technologii Storage
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym mile widziane
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość skryptowych języków programowania shell/perl/python
  • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle, MS SQL
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi i chmurowymi

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Kantyna pracownicza
  • Zniżki pracownicze (MultiSport, opieka medyczna. miejsce parkingowe)
  • Szkolenia i dodatki
  • Praca zdalna raz w tygodniu
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland