Administrator Baz Danych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Administrowanie i utrzymywanie baz danych Oracle oraz PostgreSQL, w tym zapewnienie ciągłości działania usług;
  • Monitorowanie dostępności i wydajności baz danych;
  • Tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie danych;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów oraz problemów;
  • Współpraca z zespołem developerskim w trakcie realizacji projektów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub technicznym,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w administracji bazami danych Oracle 11g/12c, PostgreSQL 9.x;
  • Doświadczenia w używaniu technologii Oracle RAC, ASM, DG, RMAN, OEM;
  • Znajomości systemów operacyjnych Linux pozwalającej na bieżące zarządzanie bazą danych;
  • Doświadczenia w pracy z dużą ilością danych;
  • Znajomości metod optymalizacji zapytań;
  • Zdolności analitycznych w podejściu do rozwiązywanych problemów;
  • Dokładności, skrupulatności, samodzielności w działaniu, komunikatywności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa;
  • Innowacyjne projekty, zaawansowane technologicznie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (praca z doświadczonym zespołem, szkolenia);
  • Świetna lokalizacja w pobliżu Metro Centrum.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłąnie CV.

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych