Administrator Baz Danych

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy będącej globalnym liderem swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Baz Danych

Miejsce pracy: Kraków

Wyzwania do podjęcia:

• Rozwiązywanie problemów związanych z SQL Server

• Monitorowanie i diagnozowanie problemy związane z bazami danych oraz podejmowanie niezbędnych działań

• Zapobieganie pojawianiu się nieplanowanym problemom i incydentom

• Samodzielne przeprowadzanie aktualizacji dla środowisk SQL Server

• Zapewnienie konsultacji i doradztwa w zakresie bazy danych SQL Server dla użytkowników oraz klientów

• Zapewnienie szkolenia i doradztwa- monitoring dla innych członków zespołu

• Usprawnianie istniejących procesów przepływu danych między różnymi użytkownikami i systemami

Oferujemy:

• Stabilną współpracę w formie umowy o pracę

• Pracę w zespole profesjonalistów w międzynarodowym środowisku

• Możliwość wpływania na jakość baz danych

• Możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji w firmie będącej globalnym liderem w swojej branży

• Pakiet benefitów: karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, nauka j. obcych, bonusy płacowe, itp.

• Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura)

Wymagania

Wymagane:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

• Co najmniej 5 lata doświadczenia w pracy z administracją MS SQL Server

• Udokumentowana, praktyczna wiedza dotycząca Microsoft SQL Server wersja 2014 (preferowana) lub wersja 2012

• Umiejętność pisania zapytań w SQL /T-SQL

• Znajomość procesów Backup i Recovery, identyfikacji, wdrożenia oraz narzędzi wspierania wydajności i monitoringu (OEM/SCOM)

• Płynna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości