Administrator Baz Danych (PostgreSQL)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Administratora Baz Danych dołączy do istniejącego już zespołu. Będzie odpowiedzialna za wsparcie i rozwój rozległych baz danych, migracje do nowszych wersji, archiwizacje oraz projektowanie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o globalnym zasięgu, zatrudniająca ponad 40 tysięcy pracowników. W Polsce posiada ponad 60 oddziałów, jest dobrze znana, a przez swój profil działalności jest branżą stabilną i przyszłościową.

Opis stanowiska

  • Instalacja, konfiguracja i administracja systemami informatycznymi w organizacji,
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem sieci,
  • Optymalizacja procesów przetwarzania danych,
  • Wsparcie użytkowników końcowych,
  • Implementacja procedur,
  • Prowadzenie dokumentacji systemowej.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administratora,
  • Elastyczne podejście do pracy.

Oferujemy

  • Praca w rozwojowym środowisku w organizacji gdzie obszar IT ma ogromne znaczenie,
  • Możliwość podwyższania swoich kwalifikacji w pracy z doświadczonym zespołem,
  • Stabilność zatrudnienia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page