ADMINISTRATOR BAZ DANYCH ORACLE

Platforma Canal+

Warszawa, mazowieckie

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział IT poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • administracja bazami danych Oracle 11g/12c
  • optymalizacja wydajności podległych systemów
  • archiwizacja i odtwarzanie baz danych
  • tworzenie nowych środowisk bazodanowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów i awarii

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w administrowaniu bazami danych Oracle
  • bardzo dobrej znajomości baz danych Oracle 11g/12c (certyfikat OCP mile widziany)
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL
  • dobrej znajomości systemów Linux
  • dobrej znajomości języków skryptowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na rozumienie dokumentacji technicznej
  • mile widziana znajomość baz MS SQL Server oraz MySQL
  • wyższego wykształcenia (preferowane techniczne)
  • zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjności (dyżury)

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • możliwość nauki i rozwoju
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • owocowe czwartki
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim. Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.