Administrator Baz Danych (MySQL)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 004884
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, administracja i utrzymanie baz danych (MySQL);
  • Konfiguracja, monitorowanie oraz optymalizacja relacyjnych i nierelacyjnych baz SQL;
  • Implementacja, testowanie i poprawa wydajności procesów bazodanowych;
  • Zapewnienie trzeciego poziomu linii wsparcia technicznego dla wewnętrznych zespołów developerskich na wszystkich etapach rozwoju aplikacji;
  • Projektowanie i utrzymanie kopii zapasowych oraz strategii i polityki bezpieczeństwa.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MySQL;
  • Praktyczne doświadczenia z innymi relacyjnymi i nie-relacyjnymi bazami danych;
  • Praktyczna znajomość systemu Linux;
  • Umiejętność programowania / pisania skryptów w dowolnym języku;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy.

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilną formę współpracy (umowę o pracę);
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji (blisko metra);
  • W trosce o Twoje zdrowie i kondycję, zapewniamy opiekę medyczną i kartę Mulisport;
  • Darmowe lekcje języka angielskiego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.