Administrator Baz Danych (MySQL)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Projektowanie, administracja i utrzymanie baz danych (MySQL);
  • Konfiguracja, monitorowanie oraz optymalizacja relacyjnych i nierelacyjnych baz SQL;
  • Implementacja, testowanie i poprawa wydajności procesów bazodanowych;
  • Zapewnienie trzeciego poziomu linii wsparcia technicznego dla wewnętrznych zespołów developerskich na wszystkich etapach rozwoju aplikacji;
  • Projektowanie i utrzymanie kopii zapasowych oraz strategii i polityki bezpieczeństwa.

 Oczekiwania wobec kandydata:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MySQL;
  • Praktyczne doświadczenia z innymi relacyjnymi i nie-relacyjnymi bazami danych;
  • Praktyczna znajomość systemu Linux;
  • Umiejętność programowania / pisania skryptów w dowolnym języku;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilną formę współpracy (umowę o pracę);
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji (blisko metra);
  • W trosce o Twoje zdrowie i kondycję, zapewniamy opiekę medyczną i kartę Mulisport.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych