Administrator baz danych (MS SQL)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa (Mokotów), mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Bazy danych

Informacje o projekcie:

  • Branża: ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa (Mokotów), ul. Postępu
  • Wynagrodzenie: w trakcie ustalania
  • Czas trwania projektu: stała współpraca

Obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania warstw poniżej warstwy aplikacji (hardware / chmura, system operacyjny, bazy danych)
  • wsparcie zespołów aplikacyjnych w optymalizacji wydajności i rozwiązywaniu problemów
  • operacje związane z utrzymaniem infrastruktury (np. backupy, rozszerzanie storage)
  • zarządzanie konfiguracją platformy analitycznej (np. instalacja nowego oprogramowania)

Wymagania:

  • praktycznego doświadczenia w zarządzaniu bazami danych MSSQL min 5 lat (SQL Server 2008 - 2016)
  • znajomość zagadnień i technologii związanych z hurtownią danych: SSIS, SSAS, SSRS
  • znajomość PostgreSQL, mySQL
  • optymalizacja baz pod kątem wydajności i stabilności, konfiguracja clustra (Always-On Availability Groups)

Mile widziane:

  • doświadczenie praktyczne z bazami noSQL (mongoDB) i Real Time (cassandra)
  • doświadczenie w pracy z bazami w trybie usługowym (rozwiązania chmurowe)

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • pełne wprowadzenie do obowiązków - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.