Administrator Baz Danych MS SQL Server

LUX MED Sp. z.o.o

Warszawa, mazowieckie

LUX MED to społeczność ekspertów z różnorodnym doświadczeniem. Troszczymy się o zdrowie i rozwijamy w przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych MS SQL;
  • Monitoring baz danych MS SQL;
  • Instalacja dostarczanych poprawek i uzupełnień aplikacji w przewidzianych oknach serwisowych;
  • Okresowa aktualizacja systemu, konwersje baz danych między różnymi wersjami i platformami systemowymi;
  • Backup danych, tworzenie kopii zapasowych (TSM);
  • Monitoring i nadzór infrastruktury serwerów MS SQL;
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów;
  • Udział w projektach wdrożeniowych, obejmujących budowę, testowanie oraz akceptację nowych systemów w oparciu o różne rozwiązania sprzętowe i programowe.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Zaawansowana wiedza w zakresie administracji bazami danych SQL Server 2005/2008/2012/2014 - Database Mirroring; Transactional Replication; Failover Clustering; AlwaysOn Availability Groups;
  • Doświadczenie w administracji Windows Server 2003/2008/2012 ;
  • Mile widziana znajomość w zakresie administracji bazami Oracle 10g/ 11g/ 12; Active
  • Directory w dużych środowiskach, MS Clusters, Vmware;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Dyspozycyjność;
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu MCDBA lub równoważnego w zakresie zarządzania Windows Server (np. MCSA).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość wyboru formy współpracy;
  • Dodatkowe benefity min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta
  • MultiSport na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość udziału w szkoleniach;
  • Elastyczny czas pracy;

Benefity:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.