Administrator Bankowych Systemów Raportowych

ProData Consult

Warszawa, mazowieckie

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, znanego austriackiego banku poszukujemy administratora baz danych Oracle z doświadczeniem w hurtowni danych.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

• Konfiguracja, monitorowanie i utrzymanie środowisk zarówno testowych jak i produkcyjnych,

• Implementacja zmian na środowiska testowe a następnie produkcyjne,

• Udział w projektach/zadaniach informatycznych

• Podnoszenie bezpieczeństwa środowisk oraz dbałość o ich wysoką dostępność i wydajność,

• I oczywiście tworzenie i aktualizacja dokumentacji powyższych zadań

Umiejętności potrzebne by z powodzeniem zrealizować powyższe zadania:

• znajomość baz danych Oracle,

• bardzo dobra znajomość języków programowania: SQL, PL/SQL,

• znajomość procesów ETL,

• znajomość platform UNIX, Linux, AIX, Windows Serwer,

• umiejętność tworzenia skryptów w Bash,

• mile widziana znajomość narzędzi (na poziomie operatora): Data Stage (IBM Information Server) oraz Oracle Data Integerator

• mile widziana znajomość ITIL,

• znajomość języka angielskiego.