Administrator aplikacji

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1088082

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Forma: B2b
Czas trwania: 12 miesięcy
Wynagrodzenie: 80-100 zł netto + VAT / godzina

Zakres obowiązków

  • administrowanie złożonymi środowiskami aplikacji bankowych
  • wykonywanie instalacji zmian, nowych wersji aplikacji, konfiguracja aplikacji, tunning aplikacji
  • rozwiązywanie incydentów, problemów związanych z działaniem powierzonych aplikacji, systemów aplikacji
  • utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów aplikacyjnych
  • monitorowanie wydajności i pojemności
  • analiza błędów
  • współpraca z dostawcami w zakresie administrowanych systemów
  • wsparcie dla użytkowników systemów informatycznych
  • aktywny udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Bank

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie w administracji wybranymi serwerami aplikacyjnymi: IBM WAS, Tomcat/Apache, Weblogic, IIS, SOA Webmethods
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
  • obsługa relacyjnych baz danych (Oracle), znajomość języka PL/SQL na poziomie co najmniej podstawowym
  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows, Unix (AIX, Solaris), Linux
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland